News

Jauns asfalta ieklājējs Vogele SUPER 1303-2

30.04.2021

Jauns riteņu ekskavators Komatsu PW160-11

29.04.2021
Lai darbi vienmēr ritētu raiti un  to izpilde būtu kvalitatīva nevar aizmirst par atbilstošu tehnisko aprīkojumu. Tieši šī iemesla dēļ SIA “DSM Meistari” vienmēr tiecas papildināt tās rīcībā esošo būvniecības tehnikas klāstu. Jaunākais papildinājumi, kas nonācis mūsu lietošanā ir riteņu ekskavators Komatsu PW160-11, par ko paldies AK AS Aktsiaselts Baltem Rīgas filiālei. Riteņu ekskavators Komatsu PW160-11 īpašs ar to, ka ir aprīkots ar TopCon X-53X 3D sistēmu un rototiltu, kas nenoliedzami pozitīvi ietekmē būvdarbu izpildes procesu.

Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūve. Būvniecības posms B, Ostas prospekts 11, Rīga

24.04.2021
Neskatoties uz bargo ziemu un pavasari, kas nelutina ar būvniecībai labvēlīgiem laikapstākļiem, pilnā sparā rit darbu izpilde objektā “Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūve. Būvniecības posms B, Ostas prospekts 11, Rīga”, lai ikviens no mums jau tuvākajā laikā varētu priecēt gan savas acis, gan savu sirdi, skatoties uz dejotājiem un dziedātājiem, kas šovasar piepildīs Dziesmu svētku estrādi un dāvās skatītājiem neaizmirstamas emocijas.

Realizēts projekts "Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai"

06.11.2020
Esam priecīgi pavēstīt, ka projekts “Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai”, kurā “DSM Meistari” gandrīz divus gadus nenogurstoši bija veicis būvniecības darbus ir veiksmīgi realizēts. Pateicoties mūsu sadarbības partnerim šajā projektā “RERE VIDE”, kas pieaicinājis mūsu uzņēmumu ceļu būves darbu un komunikāciju izbūves darbu izpildei, un uzticējies “DSM Meistari” pieredzei un saliedētajam komandas darbam, mums ir bijusi iespēja piedalīties patiesi aizraujoša projekta izpildē.

Circular highway in Jelgava: progress in February and March

08.07.2019
Spring is approaching, and DSM MEISTARI are continuing the road reconstruction work of the circular highway in Jelgava in cooperation with PS (limited partnership) RERE VIDE – HIDROSTATYBA. The high qualification of our employees, a full range of road repair and construction equipment and many years of experience allow us to carry out this project soundly, regardless of weather conditions.

Circular highway in Jelgava: work without winter holidays

08.07.2019
Everyone knows that the majority of road construction work is carried out during the warm seasons. However, when road construction work is carried out by a professional team like DSM MEISTARI, quality road construction work can be delivered during any season.

Our services