Jaunumi

Labiekartošanas darbi

29.09.2022
Kā zināms rudens ir ražas laiks, tādēļ arī mēs kā būvnieki esam nolēmuši kļūt vēl ražīgāki un produktīvāki, uzsākot būvdarbu ietvaros veicamo labiekārtošanas darbu realizāciju saviem spēkiem. Šī uzdevuma izpildei esam piesaistījuši pašas čaklākās rokas, kas kļuvušas par mūsu kolektīva neatņemamu sastāvdaļu. Tieši labiekārtošanas darbu izpildei piesaistītie speciālisti būs tie, kas parūpēsies par to, lai jau pavasarī mūs visus priecētu zaļa un sakopta vide. Atliek vien piebilst, ka ar lielu nepacietību gaidīsim ar vien jaunus labiekārtošanas darbu pasūtījumus.  

Augustā noslēgti piecpadsmit būvdarbu līgumi

15.08.2022

SIA “Preiļu slimnīca” teritorijas labiekārtošana

22.07.2022
Kaut arī bieži dzirdam par to, cik slikti Latvijā ir ceļi un cik ilgi notiek izbūves darbi, tomēr varam apliecināt, ka virkne pozitīvu notikumu paliek nepamanīti, jo negatīvas ziņas, protams, ir krietni interesantākas. Ar apskaužamu regularitāti reālie darbu izpildes termiņi apsteidz līgumā paredzētos. Kā pozitīvu piemēru, iepazīstinot ar mūsu objektiem šajā sezonā, varam minēt SIA “Preiļu slimnīca” teritorijā notiekošos darbus, kas pateicoties veiksmīgai pušu sadarbībai notiek, apsteidzot darbu izpildes grafiku.

Jauns Vogele SUPER 800i

19.07.2022

Vai ir būtiska nozīme darbu izpildē izmantojamai būvtehnikai? Atbilde viennozīmīgi ir jā! Jo nedz mūsdienīgi tehniskie risinājumi, nedz komfortabla darba vide nav mazsvarīga, kad runa iet par ceļu būves tehniku. Izmatojot būvmašīnas, ko raksturo šādi rādītāji, darbi rit ātrāk, kvalitatīvāk un patīkamāk. Tieši tādēļ jau ilgus gadus šajā jautājumā sadarbojamies ar "WIRTGEN LATVIA" SIA . Šoreiz iepazīstinām ar asfalta ieklājeju Vogele SUPER 800i, kas turpmāk kļūs par mūsu uzņēmuma palīgu darbu izpildē.

18.novembra ielas posma pārbūve Naujenes pagasta Vecstropos.

14.07.2022

Sveicināti dārgie sekotāji!

08.07.2022
Sveicināti dārgie sekotāji!
Šodien vēršamies pie jums ar ne tik pozitīvu ziņu, bet uzskatām, ka tas ir mūsu pienākums.
Iespējams, daudzi jau ir dzirdējuši par radušos situāciju, bet vēlamies apstiprināt izskanējušo informāciju par to, ka Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Komunālās saimniecības pārvalde” vienpusējā kārtā ir izbeigusi līgumus ar mūsu uzņēmumu par darbu izpildi objektos “Brjanskas ielas posmā no Sēlijas ielas līdz Lielā ielai pārbūve, Daugavpilī”, “Aizpilsētas parka teritorijas labiekārtošana ar bērnu rotaļu laukuma un ielu apgaismojuma izbūvi Daugavpilī” un “Miera ielas pārbūve posmā no Kauņas ielas līdz Dobeles ielai, Daugavpilī”.

Jauns asfalta ieklājējs Vogele SUPER 1303-2

01.05.2021
Turpinot iepazīstināšanu ar SIA “DSM Meistari” rīcībā esošo būvtehnikas klāstu, vēršam jūsu uzmanību uz mūsu jauniegūto asfalta ieklājēju Vogele SUPER 1303-2, kura ieklāšanas platums variē no 1,80 metriem līdz 4,50 metriem.

Jauns riteņu ekskavators Komatsu PW160-11

01.05.2021
Lai darbi vienmēr ritētu raiti un  to izpilde būtu kvalitatīva nevar aizmirst par atbilstošu tehnisko aprīkojumu. Tieši šī iemesla dēļ SIA “DSM Meistari” vienmēr tiecas papildināt tās rīcībā esošo būvniecības tehnikas klāstu. Jaunākais papildinājumi, kas nonācis mūsu lietošanā ir riteņu ekskavators Komatsu PW160-11, par ko paldies AK AS Aktsiaselts Baltem Rīgas filiālei. Riteņu ekskavators Komatsu PW160-11 īpašs ar to, ka ir aprīkots ar TopCon X-53X 3D sistēmu un rototiltu, kas nenoliedzami pozitīvi ietekmē būvdarbu izpildes procesu.

Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūve. Būvniecības posms B, Ostas prospekts 11, Rīga

24.04.2021
Neskatoties uz bargo ziemu un pavasari, kas nelutina ar būvniecībai labvēlīgiem laikapstākļiem, pilnā sparā rit darbu izpilde objektā “Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūve. Būvniecības posms B, Ostas prospekts 11, Rīga”, lai ikviens no mums jau tuvākajā laikā varētu priecēt gan savas acis, gan savu sirdi, skatoties uz dejotājiem un dziedātājiem, kas šovasar piepildīs Dziesmu svētku estrādi un dāvās skatītājiem neaizmirstamas emocijas.

Realizēts projekts "Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai"

06.11.2020
Esam priecīgi pavēstīt, ka projekts “Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai”, kurā “DSM Meistari” gandrīz divus gadus nenogurstoši bija veicis būvniecības darbus ir veiksmīgi realizēts. Pateicoties mūsu sadarbības partnerim šajā projektā “RERE VIDE”, kas pieaicinājis mūsu uzņēmumu ceļu būves darbu un komunikāciju izbūves darbu izpildei, un uzticējies “DSM Meistari” pieredzei un saliedētajam komandas darbam, mums ir bijusi iespēja piedalīties patiesi aizraujoša projekta izpildē.

Mūsu pakalpojumi