Jaunumi

Jauns asfalta ieklājējs Vogele SUPER 1303-2

01.05.2021
Turpinot iepazīstināšanu ar SIA “DSM Meistari” rīcībā esošo būvtehnikas klāstu, vēršam jūsu uzmanību uz mūsu jauniegūto asfalta ieklājēju Vogele SUPER 1303-2, kura ieklāšanas platums variē no 1,80 metriem līdz 4,50 metriem.

Jauns riteņu ekskavators Komatsu PW160-11

01.05.2021
Lai darbi vienmēr ritētu raiti un  to izpilde būtu kvalitatīva nevar aizmirst par atbilstošu tehnisko aprīkojumu. Tieši šī iemesla dēļ SIA “DSM Meistari” vienmēr tiecas papildināt tās rīcībā esošo būvniecības tehnikas klāstu. Jaunākais papildinājumi, kas nonācis mūsu lietošanā ir riteņu ekskavators Komatsu PW160-11, par ko paldies AK AS Aktsiaselts Baltem Rīgas filiālei. Riteņu ekskavators Komatsu PW160-11 īpašs ar to, ka ir aprīkots ar TopCon X-53X 3D sistēmu un rototiltu, kas nenoliedzami pozitīvi ietekmē būvdarbu izpildes procesu.

Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūve. Būvniecības posms B, Ostas prospekts 11, Rīga

24.04.2021
Neskatoties uz bargo ziemu un pavasari, kas nelutina ar būvniecībai labvēlīgiem laikapstākļiem, pilnā sparā rit darbu izpilde objektā “Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūve. Būvniecības posms B, Ostas prospekts 11, Rīga”, lai ikviens no mums jau tuvākajā laikā varētu priecēt gan savas acis, gan savu sirdi, skatoties uz dejotājiem un dziedātājiem, kas šovasar piepildīs Dziesmu svētku estrādi un dāvās skatītājiem neaizmirstamas emocijas.

Realizēts projekts "Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai"

06.11.2020
Esam priecīgi pavēstīt, ka projekts “Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai”, kurā “DSM Meistari” gandrīz divus gadus nenogurstoši bija veicis būvniecības darbus ir veiksmīgi realizēts. Pateicoties mūsu sadarbības partnerim šajā projektā “RERE VIDE”, kas pieaicinājis mūsu uzņēmumu ceļu būves darbu un komunikāciju izbūves darbu izpildei, un uzticējies “DSM Meistari” pieredzei un saliedētajam komandas darbam, mums ir bijusi iespēja piedalīties patiesi aizraujoša projekta izpildē.

Loka maģistrāles progress un citi objekti

08.07.2019
Karstā sezona visaktīvākajam darbam ceļu būves un remonta jomā jau pilnā sparā. Bet DSM MEISTARI ir gatavi vairāk nekā jebkad, jo mums ir viss, kas nepieciešams, lai veiktu darbu ar augstāko kvalitāti un laicīgi. Mūsu kvalificētais personāls ar lielu pieredzi spēj atrast ideālu risinājumu jebkuram uzdevumam būvniecības jomā.

Darba progress par februāri un martu

08.07.2019
Soli pa solim tuvojas pavasaris un DSM MEISTARI turpina Jelgavas Loka maģistrāles rekonstrukciju kopā ar pilnsabiedrību RERE VIDE – HIDROSTATYBA. Mūsu darbinieku augstā kvalifikācija, iespaidīgs ceļu remonta un celtniecības tehnikas klāsts un daudzu gadu pieredze ļauj mums veikt šo svarīgo projektu ar augstāko kvalitāti, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Jelgavas Loka maģistrāle: darbs bez ziemas pārtraukuma

08.07.2019
Ikviens zina, ka lielākā daļa ceļu darbu tiek veikta siltajā sezonā, bet kad ceļa būvniecības darbus veic tādi profesionāļi kā DSM MEISTARI, kvalitatīvs darbs ir iespējams arī ziemas laikā.

Mūsu pakalpojumi