Новости

Jauns asfalta ieklājējs Vogele SUPER 1303-2

01.05.2021
Turpinot iepazīstināšanu ar SIA “DSM Meistari” rīcībā esošo būvtehnikas klāstu, vēršam jūsu uzmanību uz mūsu jauniegūto asfalta ieklājēju Vogele SUPER 1303-2, kura ieklāšanas platums variē no 1,80 metriem līdz 4,50 metriem.

Jauns riteņu ekskavators Komatsu PW160-11

01.05.2021
Lai darbi vienmēr ritētu raiti un  to izpilde būtu kvalitatīva nevar aizmirst par atbilstošu tehnisko aprīkojumu. Tieši šī iemesla dēļ SIA “DSM Meistari” vienmēr tiecas papildināt tās rīcībā esošo būvniecības tehnikas klāstu. Jaunākais papildinājumi, kas nonācis mūsu lietošanā ir riteņu ekskavators Komatsu PW160-11, par ko paldies AK AS Aktsiaselts Baltem Rīgas filiālei. Riteņu ekskavators Komatsu PW160-11 īpašs ar to, ka ir aprīkots ar TopCon X-53X 3D sistēmu un rototiltu, kas nenoliedzami pozitīvi ietekmē būvdarbu izpildes procesu.

Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūve. Būvniecības posms B, Ostas prospekts 11, Rīga

24.04.2021
Neskatoties uz bargo ziemu un pavasari, kas nelutina ar būvniecībai labvēlīgiem laikapstākļiem, pilnā sparā rit darbu izpilde objektā “Dziesmu svētku estrādes Mežaparkā pārbūve. Būvniecības posms B, Ostas prospekts 11, Rīga”, lai ikviens no mums jau tuvākajā laikā varētu priecēt gan savas acis, gan savu sirdi, skatoties uz dejotājiem un dziedātājiem, kas šovasar piepildīs Dziesmu svētku estrādi un dāvās skatītājiem neaizmirstamas emocijas.

Realizēts projekts "Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai"

06.11.2020
Esam priecīgi pavēstīt, ka projekts “Loka maģistrāles pārbūve posmā no Kalnciema ceļa līdz Jelgavas pilsētas administratīvajai robežai”, kurā “DSM Meistari” gandrīz divus gadus nenogurstoši bija veicis būvniecības darbus ir veiksmīgi realizēts. Pateicoties mūsu sadarbības partnerim šajā projektā “RERE VIDE”, kas pieaicinājis mūsu uzņēmumu ceļu būves darbu un komunikāciju izbūves darbu izpildei, un uzticējies “DSM Meistari” pieredzei un saliedētajam komandas darbam, mums ir bijusi iespēja piedalīties patiesi aizraujoša projekta izpildē.

Прогресс LM и другие объекты

22.05.2019
Жаркий сезон самой активной работы в сфере дорожного строительства и ремонта уже в самом разгаре. Но DSM MEISTARI готовы как никогда, ведь у нас есть всё для выполнения работ по строительству и ремонту дорог качественно и в сжатые сроки. Наши опытные и высококвалифицированные сотрудники способны искать идеальные решения для любых задач в области дорожного строительства.

LM - прогресс за февраль и март

22.05.2019
Весна по-немногу приближается, а DSM MEISTARI продолжают реконструкцию дороги Loka maģistrāle в Елгаве. Высокая квалификация наших сотрудников, полный спектр дорожно-ремонтной и строительной техники и многолетний опыт позволяет нам выполнять этот важный проект доброкачественно, вне зависимости от погодных условий.

Jelgavas Loka maģistrāle: работа без зимних каникул

22.05.2019
Все знают, что большая часть дорожных работ проводится в тёплое время года, но когда эти работы выполняются такими профессионалами как DSM MEISTARI – качественная работа возможна и в зимнее время.

Виды деятельности